O mnie

Nazywam się Rafał Głębowski. Rocznik 1973 (podobno dobry 🙂 ) Mniej więcej w 2001 roku zainteresowałem się fotografią cyfrową i po pewnym czasie to zwykłe zainteresowanie przerodziło się w pasję.
Kocham fotografować, mam wręcz świra na temat nowych technologii, związanych z fotografią cyfrową. Uwielbiam testować wszelkie nowinki techniczne, związane z moją pasją i mam nadzieję, że znajdziecie na moim blogu wiele ciekawych informacji, związanych z tą tematyką.
Miłego czytania i oglądania 🙂

fatman

Jeśli uważasz, że warto wspomóc rozwój tej strony, to możesz to zrobić wpłacając dowolny datek za pomocą PayPal. Dziękuję 🙂

  1. Mogę się tylko domyślać, że jakość jest bardzo dobra 🙂 Bo niestety są bardzo mocno zmniejszone, a jak wiadomo podczas takiej operacji w znacznym stopniu redukuje się szum.

  2. Gabriel

    Wczoraj stałem się posiadaczem Sony A7R III. Leciwy już Canon EOS350D idzie do szafy, ale pewnie będziemy się widywać. Teraz nadchodzi czas na wybór obiektywu dla Sony. Póki co bawię się obiektywami od mojej jeszcze starszej lustrzanki Praktica TL1000 Super. Obiektywy manualne z gwintem M42 + adapter. Niestety, albo szkła są kiepskie albo ja już ślepy jestem (rocznik ’77) i nie potrafię ustawić ostrości. Już wcześniej zrobiłem listę obiektywów, gdzie faworytem był Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD. Dzięki internetom trafiłem na Pana stronę i solidny test ze zdjęciami i filmami. Dzięki wielkie za ten opis. Tego mi trzeba właśnie było. Solidna robota.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.